Hakkımızda

Dilsem İnşaat olarak siz değerli müşterilerimize her geçen gün daha iyi ve daha güzeli sunmak için ilk günkü gayretimizle çalışmaya devam ediyoruz.

Dilsem İnşaat olarak; müşterilerimize değer yaratmak, gelişen teknolojilere paralel olarak projelerimizi verim ve kalite standartları doğrultusunda zamanında teslim etmek öncelikli hedeflerimizdir.Hizmet kapsamında iş ahlakını ve dürüstlüğü " olmazsa olmaz " koşul haline getirerek iş ortaklarımızın beklentilerine kalite ve istikrarla cevap vermeyi kendimize ilke edindik.Yenilikçi, fonksiyonel ve estetik tasarımlarla teknolojinin el verdiği en ileri ürünleri ve en yeni teknikleri araştırarak ve kullanarak hizmet sunmak firmamızın en önemli görevlerinden biridir. Firmamız bugüne kadar üstlendiği bütün işleri, kar ve/veya zarar gözetmeden layıkıyla ve başarıyla tamamladı. Firmamızca, kalite ve kaliteli olmak bir gereklilik ve alışkanlıktır. Bize göre; kalite ve kaliteli olmayı sadece çerçevelenmiş ve duvara asılmış bir belge göstermez . Ticaret hayatında her anlamda temiz, güvenilir, güçlü bir isme ve itibara sahip olmak, bunu korumak ve her geçen gün geliştirmek, kalitenin en önemli göstergelerindendir. Yapılan her işte, hatta hayatın her alanında insana, çevreye gösterilen saygı, olumlu ilgi ve alaka, kaliteyi oluşturan kriterlerdir.

Değişken dünyanın değişken ihtiyaçlarına göre çalışan yapılar günümüzde daha büyük atılım yapmıştır. İnovasyon fikrini, deneyim ile birleştirerek çalışma misyonumuzu oluşturduk ve size en üst düzeyde hizmet sunmayı ilke edindik. Bu sonuç, bizi geçerli yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun uluslararası düzeyde kaliteli hizmet sunmaya götürdü. 

Böylece kalitemizi bazı kriterlere göre oluşturduk.

• Yenilikçi dünya şartlarına daha hızlı ve daha özel çözümler yaratıyoruz.

• Kalitemizi seçimlerimizle oluşturduk. Bu anlamda çalıştığımız taşeron ve tedarikçileri özenle seçiyoruz.

• Günümüzde kaynaklar giderek azalmaya başladı. Bu durum, kaynakları daha etkin ve yapıcı kullanmamızı sağladı.